מדוע צ'יבובו נחשב למזרן זוגי המוצלח ביותר כיום?

מה כבר ביקשנו – שינת לילה שקטה ומרגיעה? אנחנו אמנם לא יכולים להבטיח לכם שנצליח למגר את ההפרעות החיצוניות שלא נותנות לכם לישון בלילה, כמו תינוק בוכה או בן זוג נוחר, אבל את המצע המושלם לישון עליו – אנחנו בהחלט יכולים לספק.

הכירו את מזרן זוגי צ'יבובו – מזרן נוח, איכותי, כזה שמבטיח שינה שלווה ועמידות לאורך זמן. בחירת מזרן חדש הוא לא עניין פשוט – יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים, מעבר למחיר ולפרטים בסיסיים של הדגמים השונים. נתחיל בכך שעל החומרים המרכיבים אותו להיות הטובים ביותר, ללא פשרות – מהשכבה התחתונה ביותר ועד הבד הנמצא במגע עם הגוף.

הסתכלו בקנקן – ממה מורכב המזרן?

מזרן זוגי צ'יבובו מורכב משלוש שכבות של פולימרים ספוגיים המציעות שלוש דרגות קושי שונות – זאת על מנת למצוא את האיזון המושלם. שכבת הבסיס היא קשה ועבה של ספוג צהוב בלחץ גבוה, שכבת ביניים עבה של ויסקו – עשוי מחומר אלסטי (בדומה לג'ל) השומר על קשיחותו בטמפרטורת החדר, כך ש"זוכר", מתאים עצמו לקימורים ומתרכך בהתאם למבנה הגוף. השכבה העליונה מורכבת מלטקס – חומר טבעי, עמיד מפני קרדית האבק ובעל רמת אוורור גבוהה. ללטקס תוספת חלקיקי ג'ל, המעניקים אפקט קירור ומייצבים את טמפרטורת המזרן. שילוב שכבות אלו, מהתחתונה, דרך הליבה ועד העליונה – מעניק את התמיכה המושלמת לגופכם.

נקי כמו ביומו הראשון

החלק החיצוני, המקיף את המזרן, חשוב לא פחות והוא מורכב ממגן מזרן חסין מים, מבד כותנה נושם ועמיד. חשוב מאד לציין כי את המגן ניתן לכבס (הוא נשלף) מה ששומר על המזרן נקי.

העולם מתקדם לאונליין גם במזרנים זוגיים

בואו נשים את הדברים על השולחן: תהליך רכישת מזרן מייגע מאין כמותו: לכתת רגליים מחנות אחת לאחרת, לשכב על מגוון מזרנים על מנת להתנסות בהם – זה אולי נשמע לא כל כך נורא, אבל כשחווים זאת בפועל מבינים שמדובר בתהליך קנייה מיושן, בזבוז אטומי של זמן ואנרגיה.
הכינו לעצמכם כוס קפה, שבו בניחותא בבית ורכשו מזרן צ'יבובו אונליין – שיגיע עד אליכם. משלוח המזרון הוא חינם, ומגיע תוך 14 ימי עסקים. המזרן נארז מיידית לאחר הכנתו בטכנולוגית ואקום חדשה, שבארה"ב בלבד כבר אחראית ל-90% מנפח שוק המזרנים. טכנולוגיה זו מבטיחה שהמזרן יגיע אליכם בקלות וללא פגמים.

עם 101 ימי התנסות – תוכלו לישון בשקט

לצד יתרונותיו הרבים נציין גם כי מזרן זוגי צ'יבובו מאושר על ידי מכון התקנים כעומד במבחן "הסיגריה הבוערת" ואינו מכיל חומרים מעכבי בעירה המסוכנים לבריאות.
התוצאות מדברות בעד עצמן – מזרן צ'יבובו מיוצר במפעל אוסטרלי בו מיוצרים שני מותגי מזרנים זהים לחלוטין למזרן שלנו, אלו כבר נוסו על ידי יותר מחצי מיליון לקוחות והוכחו כמוצלחים. עדיין לא מאמינים כי מדובר במזרן המושלם? נסו אותנו: את מזרן צ'יבובו ניתן לנסות למשך תקופה בת 101 ימים (!), ואם לא התחברתם למזרן, תוכלו להחזירו לקבל את כספכם חזרה!

Share this post