מזרן זוגי מומלץ – למה חשוב לשים לב כשבוחרים מזרן זוגי

תחילת הלינה המשותפת של בני זוג על מזרן זוגי אחד היא אחד הצעדים המרגשים ביותר בזוגיות. אלא שלאחר פרק זמן מסוים, כשמתרגלים כבר לשינוי המשמעותי הזה, שמים לב לדברים אחרים – כמו איכותה של השינה. המזרן הזוגי הספציפי אותו בוחרים משפיע רבות על השינה של כל אחד מבני הזוג ואף לוקח חלק מרכזי בחוויה האינטימית שלהם. לכן ברור מדוע אי אפשר להתפשר בבחירה שלו. איך בדיוק עושים את זה נכון? ואיזה מזרן יוכל לעשות עבורכם את השינוי?

האיכות כן קובעת

כדי שמזרן יהיה נוח לאורך זמן ויציע שינה מפנקת, צריך שכל האלמנטים בו יסתדרו יחדיו. זה מתחיל עם החומרים המשמשים להכנת המזרן: בחירה מקובלת כיום היא בלטקס, חומר עמוס יתרונות. חשוב לראות מהם דרגות הקושי של המזרן ועד כמה הוא יכול להתאים את עצמו לאדם שיושב עליו. המזרן הזוגי צ'יבובו לדוגמא – מזרן זוגי מומלץ בכל קנה מידה – כולל שלוש דרגות קושי (בינונית, קשיחה ומשולבת) וכן שכבת ספוג אשר מתאימה את עצמה עם הזמן לקימורים ולמבנה הגוף של האדם הישן עליו. השילוב הזה מבטיח שינה נוחה ונטולת לחצים והפרעות, עד שיש שמשווים אותה לריחוף על ענן.
למרות שמזרנים משמשים את האדם מזה שנים ארוכות, הטכנולוגיה בהחלט מדברת בתחום. גם כאן חשוב לבחור במזרנים המגלמים בתוכם את מיטב הטכנולוגיה המוצעת כיום, למשל טכנולוגיית הואקום שנחשבת למילה האחרונה כיום בעולם. כיום כתשעה מבין עשרה מזרנים בארצות הברית מיוצרים בטכנולוגיה הזו, כשהבשורה הגיעה לאחרונה גם לישראל.

חשיבותו של ניסיון

כל מזרן מומלץ לבחור לאחד שמתנסים בשכיבה עליו הלכה למעשה. במקרה של מזרן זוגי, נראה שהחשיבות של הניסיון גדולה אפילו יותר. זה לא רק שכל אחד מהצדדים במיטה צריך לראות שהמזרן מתאים לו, אלא שגם חשוב לשים לב להשפעה של כל אחד על השני. רמות הבידוד, הקפיצים ומבנה המזרן הם מהמשתנים העיקריים שנכנסים כאן לתוך המשוואה.
קשה מאד "לתרגם" את כל המונחים הטכניים להשפעה בפועל על איכות השינה, וגם שכיבה בת מספר שניות על המזרן בחנות לא תספק יותר מדי תשובות. לכן מומלץ להעדיף חברות שמעניקות עם רכישת המזרן תקופת ניסיון ארוכה ככל האפשר כדי לראות איך המזרן והגוף מתרגלים אחד לשני. מזרני צ'יבובו מגיעים עם תקופת אחריות בת 101 ימים, שגם יכולה לתרום לשקט הנפשי של מי שרוכש אותם. לא תאמינו עד כמה זה יכול לתרום לשינה הרגועה שלו.ב

Share this post