אודות

מזרן צ'יבובו עשוי כולו משלוש שכבות של פולימרים ספוגיים ממשפחת ספוגי הזיכרון המודרניים, שכבת בסיס עבה של ספוג צהוב בלחץ גבוה, שכבת ביניים עבה של ויסקו וגולת הכותרת היא שכבה עליונה של לטקס ג'ל, שילוב שכבות פולימרים אלו יוצרות מענה המעניק את התמיכה המושלמת עבור גופכם.

המזרן המושלם:
1. שלוש שכבות של פולימרים איכותיים ומודרניים ממשפחת ספוגי הזיכרון המעניקים תמיכה מושלמת בגוף.
2.שכבת לטקס עליונה עם חלקיקי ג'ל המעניקים אפקט קירור ומייצבים את הטמפרטורה במזרן ובגוף.
3.מזרן צ'יבובו מיוצר במפעל אוסטרלי בו מיוצרים שני מותגי מזרנים זהים לחלוטין למזרן הצ'יבובו שכבר נוסו והוכחו כמוצלחים על ידי יותר מחצי מיליון לקוחות!

המזרן שלנו מורכב משלוש דרגות קושי שונות על מנת למצוא את האיזון המושלם – השכבה הקשיחה, הבינונית והבינונית-קשיחה. כך תוכלו לקבל את התמיכה המושלמת, בין אם אתם ישנים על הגב, על הבטן או על הצד.

שכבת השינה העליונה במזרן הצ'יבובו  עשויה לטקס טבעי, המופק מעץ הגומי – חומר אלסטי וטבעי המרפד את המזרן ופועל כשכבת ריכוך המתאימה עצמה לגוף האדם השוכב עליה. ספוג הלטקס ידוע  כספוג בעל רמת אוורור גבוהה והוא עמיד בפני קרדית האבק, בנוסף, ללטקס במזרן הצ'יבובו תוספת חלקיקי ג'ל המעניקים אפקט קירור ומייצבים את הטמפרטורה בגוף המזרן. במזרן צ'יבובו שכבת ביניים עבה מויסקו אשר מתאימה עצמה לגופכם ומקלה על לחצים. שכבת הבסיס בעובי 17 ס"מ היא שכבת ספוג צהוב בלחץ גבוה, ספוג זה מהווה בסיס לשכבת הויסקו והלטקס ג'ל ומהווה שכבת זיכרון נוספת המחלקת את משקל הגוף באופן שווה על פני המשטח.

את המזרן מקיף מגן מזרן חסין מים, מבד כותנה סופר איכותי, נח, נושם ועמיד. מגן נשלף שניתן לכבסו השומר על המזרן נקי, גם לאחר שנים של שימוש. 

משלוח:
מזרן צ'יבובו נארז מיידית לאחר הכנתו בטכנולוגית ואקום חדשה, שבארצות הברית לבדה כבר אחראית ל-90% מנפח שוק המזרנים, טכנולוגיה זו מבטיחה שהמזרן יגיע אליכם בקלות ובשלמות וללא פגמים. משלוח המזרן הוא חינם, ויגיע אל ביתכם תוך 14 ימי עסקים.

המזרן מאושר על ידי מכון התקנים כעומד במבחן הסיגריה הבוערת וזאת ללא שימוש בחומרים מעכבי בעירה.

מי אנחנו?

צ'יבובו מבית "יעקובוביץ יבוא ושיווק" מאפשר לכם, הלקוחות, לקנות ישירות מהיבואן ללא פערי תיווך וללא כל העלויות הביניים שחלות על חנויות ובסופו של דבר מתגלגלות לצרכן הסופי. כל בעלי השירות איתם אנו עובדים, לרבות מובילים ומתקינים, נבחרו בקפידה. כולם מקצועיים, נעימים ומסבירי פנים.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל דרך שתחפצו אם זה טלפון, וואטסאפ, דואל או כל דבר אחר שתחשבו עליו, אנחנו מבטיחים להיות שם בשבילכם ולתת לכם את השירות הכי טוב שאפשר להציע.